יום חמישי, 27 בפברואר 2020

השקה מחודשת למותג האהוב קוקי

מי מאיתנו לא זוכרת את תקופת הקוקי?
לפני כמה שנים (לדעתי 30 בערך) הייתה תקופת ה"קוקי". כששקית הקוקי הגיעה בסערה לארצנו- היה נראה שכולם מבשלים איתה, ומי שלא- פשוט לא בענייינים. עוף בקוקי, ירקות בקוקי וכל דבר שרק אפשר לחשוב עליו בשקית קוקי.
אני זוכרת, שבכל מקום היה אפשר לראות אנשים מכניסים לתוך שקית עוף, ירקות ותבלינים. שמים בתנור, והופ- אחרי שעה יש ארוחה.
ולמה נזכרתי בזה פתאום?
מכיוון שהמותג "קוקי" יצא עכשיו בהשקה מחודשת, והתרחב בקטגוריית עזרי האפייה עם ארבעה מוצרים חדשים וחדשניים, שתורמים לעבודה קלה, נוחה ונקייה יותר במטבח.
אז מה חדש?
רדיד אלומינים עם נייר אפייה:
גיסתי תמיד אומרת, שכשמחממים אוכל בתבנית חד פעמית, חייבים לשים נייר אפייה, כי המגע של האוכל באלומיניום לא עושה לו טוב. כנראה שגם בקוקי שמעו על זה, והוציאו רדיד אלומינום עם נייר אפייה. אידיאלי לעיטוף כריכים, מאפים ועוד. המזון נשאר חם ליותר זמן, ולא נדבק לאלומיניום. אני משתמשת ברדיד החדש כשאני מכינה לילדים טוסטים לבית הספר, ורוצה שהם יישארו חמים, ושלא יידבקו לאלומיניום. מעולה!
מחיר מומלץ לצרכן: 12 שקלים.
נייר אפייה עגול:
מהמוצרים האלה, שאומרים עליהם: איך לא חשבו על זה קודם? מי מאיתנו לא מכירה, את השיטה, שמניחים צלחת הפוכה על נייר אפייה, משרטטים, ואז גוזרים כדי שתהיה צורה עגולה? נכון שזה מעייף? אז זהו. תמו ימי העבדות. מעכשיו- אנחנו לא עובדות בשביל נייר האפייה. הוא עובד בשבילנו! נייר האפייה העגול מגיע בשני גדלים: קוטר 26 ס"מ וקוטר 28 ס"מ. למה עוד זה טוב? להניח על מחבת לפני השמן כשמטגנים שניצלים. זה הופך את הניקיון בסוף להרבה יותר פשוט. הנה כך:
מחיר מומלץ לצרכן: 12 שקלים.
כיסוי ניילון עם גומי:
מכירות את זה, שאתן מתארחות אצל חברים, והם מבקשים שתביאו קערה עם אבטיח, ואז כל הדרך אתן נאבקות עם הרוח כדי שתפסיק להעיף את נייר הכסף שמכסה את הקערה? אז עכשיו אפשר לכסות את הקערה עם כיסוי הניילון של קוקי, שמתאים את עצמו לגודל ולצורה של הקערה, וטוב לא רק לאבטיח, אלא גם לסלט, לבצק שתופח ועוד. הכיסוי מגיע בשני גדלים: Large ומיקס (S-M-L).
מחיר מומלץ לצרכן: 10 שקלים.
תבנית אלומיניום עם נייר אפייה:
מוצר גאוני, שמשלב תבנית אלומיניום, שלבסיסה מוצמד נייר אפייה, היוצר הפרדה בין המזון לתבנית. כך לא צריך לשמן את התבנית, והאוכל יוצא בקלות (וכמובן יש גם אפקט בריאותי של פחות חשיפה לאלומיניום).  התבנית מגיעה בשלושה גדלים: L, XL ואינגליש קייק.
מחיר מומלץ לצרכן: 12.90 שקלים לחבילה של כמה תבניות.
אז שתהיה עבודה קלה ונעימה במטבח, ובתאבון!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה